> PRACA > Płock

Specjalista ds. sprzedaży w Płock, Mazowieckie sprżedam

Twoje zadania: sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych lub firmowych (m.in. konta, kredyty, depozyty) realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych aktywne pozyskiwanie nowych klientów promowanie zdalnych kanałów dystrybucji Potrzebne Ci będzie: empatyczne nastawienie do pracy z klientem motywacja do osiągania najlepszych wyników konsekwencja w realizacji założonych celów dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów praktyka w obsłudze Klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej i sprzedaży produktów bankowych chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet) Od nas dostaniesz: umowę o pracę w Placówce Partnerskiej dostęp do szerokiej biblioteki szkoleń, ebooków i audiobooków dwuskładnikowy system wynagrodzeń (podstawa i premia) szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku) możliwość dołączenia do klubów mBanku, zniżki na produkty Banku

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. sprzedaży
Sprzedawca: mBank SA
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Płock